ЗАТВОРЕНО ЗА НАРАЧУВАЊЕ

Pizza 5

Бул. АСНОМ 34 лок.9

Достава на пица!
Нашите пица мајстори имаат завршено обука кај врвни италијански пица мајстори. За нашите пици правиме свој доматен сос кој што им дава специфичен, препознатлив и неодолив вкус!

НАЈДОБРАТА ПОНУДА ВО ГРАДОТ:
СОБИРАЈТЕ КУПОНИ И ЈАДЕТЕ ГРАТИС ПИЦА!

СО СОБРАНИ:

8 КУПОНИ ГРАТИС ФАМИЛИЈАРНА ПИЦА
7 КУПОНИ ГРАТИС СРЕДНА ПИЦА

Општина Аеродром, Центар и Карпош 1 и 2
минимум нарачка - 150 денари!

Автокоманда, Маџари, Кисела Вода, Карпош 3 и 4
минимум нарачка - 330 денари!

 

  •    Минимална нарачка:  150 - 330 денари
  •    Време на достава:  30 минути
  •    Начин на плаќање:  Во готово
  •    Доплата за достава:  Бесплатна достава

Работно време

Понеделник - четврток: 09:00 до 22:00

Петок: 09:00 до 22:00

Сабота: 10:00 до 22:00

Недела: 12:00 до 20:00

ПИЦИ

Кечап, кашкавал, печурки

    ПОРЦИИ
Средна 190 денари
Фамилијарна 310 денари

Четири типа кашкавал: горгонзола, моцарела, рокфорд, пармезан

    ПОРЦИИ
Средна 250 денари
Фамилијарна 450 денари

Кечап, кашкавал, шунка, печурки, печеница, кулен

    ПОРЦИИ
Средна 200 денари
Фамилијарна 330 денари

Кечап, шунка, кашкавал, печурки

    ПОРЦИИ
Средна 200 денари
Фамилијарна 330 денари

Кечап, кашкавал, печурки, маслинки, зеленчук

    ПОРЦИИ
Средна 190 денари
Фамилијарна 310 денари

Кечап, кашкавал, туна

    ПОРЦИИ
Средна 220 денари
Фамилијарна 340 денари

Кечап, кашкавал, печурки, шунка, печеница, пршута, кулен, јајце, павлака

    ПОРЦИИ
Средна 250 денари
Фамилијарна 450 денари

Кечап, кашкавал, пршут, рукола, пармезан

    ПОРЦИИ
Средна 250 денари
Фамилијарна 450 денари

Моцарела, паста од маслинки, маслинки

    ПОРЦИИ
Средна 190 денари
Фамилијарна 310 денари

Кечап, кашкавал, лук

    ПОРЦИИ
Средна 190 денари
Фамилијарна 300 денари

Кечап, кашкавал

    ПОРЦИИ
Средна 180 денари
Фамилијарна 290 денари

Кечап, кашкавал, кулен

    ПОРЦИИ
Средна 200 денари
Фамилијарна 330 денари

Кечап, кашкавал, шунка

    ПОРЦИИ
Средна 190 денари
Фамилијарна 310 денари

Кечап, kашкавал, печурки, шунка, сланина

    ПОРЦИИ
Средна 210 денари
Фамилијарна 340 денари

Кечап, кашкавал, шунка, сирење, печурки, зеленчук

    ПОРЦИИ
Средна 200 денари
Фамилијарна 330 денари

Кечап, кашкавал, врат, јајца, сирење

    ПОРЦИИ
Средна 230 денари
Фамилијарна 340 денари

Кечап, кашкавал, пилешки стек, печурки

    ПОРЦИИ
Средна 200 денари
Фамилијарна 350 денари

Кечап, кашкавал, сланина, пиперка, бибер

    ПОРЦИИ
Средна 230 денари
Фамилијарна 340 денари
Кечап, кашкавал, моцарела, домат, рукола
    ПОРЦИИ
Средна 210 денари
Фамилијарна 330 денари

ПИЦА СЕНДВИЧИ

Кечап, кашкавал, шунка, печурки

    ПОРЦИИ
Затворена пица 130 денари

Кечап, кашкавал, шунка

    ПОРЦИИ
Пица сендвич 110 денари

Кечап, кашкавал, кулен

    ПОРЦИИ
Пица сендвич 130 денари

Кечап, кашкавал, врат

    ПОРЦИИ
Пица сендвич 130 денари

ПАСТРМАЈЛИИ

Свинско месо

    ПОРЦИИ
Средна 160 денари
Фамилијарна 210 денари

Свинско месо, јајце

    ПОРЦИИ
Средна 180 денари
Фамилијарна 230 денари

eli666

se izvinuvam ja otkazuvam narackata za kapricioza.fala

03 февруари 2016

petkovski

Одлична пица со години наназад. Испораката беше брза. Дизајнот на кутијата е екстра!

27 јануари 2016

yovanovska

Одобрувањето на нарачката беше брзо но во врска со самата нарачка, веќе чекам саат и пол и уште ги нема?! Или сменете го времето на достава или бидете посериозни во врска со нарачките и вршете достава навреме. Гледајќи и по претходните коментари, ова не се случува прв пат.

09 декември 2015

Nacev

Dodatok pavlaka.

04 декември 2015

ame tasevski

Vekje 1 chas j chekam narachkata,Dali ova lichi na brza dostava ili na dostava za 30 minuti

06 ноември 2015

worlexpress

Одлична услуга, брза достава!

20 септември 2015

exim1

Како може минимална нарачка за Центар ви е наведена 150 а нарачка се пушта од 200 и е одбиена ЗА Центар . КАТАСТРОФА!!!

17 септември 2015

Sasho

Spored poveketo losi komentari dolu izgleda Pizza 5 gi procitale i uvidele maanite. Mojata naracka stigna za 30-35min, na 7mi sprat vo zgrada, topla i vkusna kapricioza. Odobruvanjeto na narackata traese 3-5min. Se na se zadovolen sum kako ovaa naracka pomina.

26 август 2015

Sandra Di

KATASTROFA , NARACUVAS ,, CEKAS 1:30 MIN , OD KOGA KE TI DONESAT NARACKA OD PROMOTIVNO MENI DOBIVAS SMETKA UZAS GOLEMA ZATOA SO NIGDE NEMAAT OBJASNETO DEKA POLA OD PICITE NE IDAT U PROMOTIVNO MENI , NA KRAJ KOGA KE GI PRASAS ZOSTO KE TI ODGOVORAT EEEEEE PA ETE NE PISUVA ,,, SEGA I NIKAD VEKE NEMA DA NARACAM !!!

24 мај 2015

angelae

Katastrofa, prvo cekame 10 minuti za da ja odobrat narackata, a potoa uste 1ipol saat za do aerodrom....i seuste ja nema dostavata.... pa ako ne da naracam za vecera moze ke stigne...

21 април 2015

vhk70

Znaci za da imas uspesen biznis treba da nudis i kvalitet. Skoro redovno naracuvame pogolem broj na parcinja, ama kvalitetot e se polos i polos. Minatata nedela ne ni ja primivte narackata zosto nemase od kaj vas koj da ja vidi na kompjuterot, a denes picite bea izgoreni odozgora, testoto nedopeceno i site 20 parcinja bea zalepeni zosto bea natrupani edno vrz drugo. Samo isporakata bese navremena (samo denes, obicno kasnite). Samo so kvalitet moze da se odi napred...

05 март 2015

aginovski

Напишале Општина Аеродром, а нарачка за Ново Лисиче е одбиена. Аматери

24 јануари 2015

Anika

Pizza vegetarijana e uzas!

23 јануари 2015

cheetah

Се додека ми ги одбивате нарачките од 100 денари ќе ви ставам рејтинг 1*.Сменете си го полето Минимална Нарачка!

16 декември 2014

vhk70

???????: ????? 20 ???.????????: ?? ??????, ???????.?? ???????? ? ?????? ??????? ???????.

13 декември 2014

elenushka

najlosha pizza, cekavme dostava 1 saat ,i koga stasa ladna .

13 декември 2014

marinmaki

super se, odlicna pica

28 ноември 2014

gocedoko

Одлична храна и одлична услуга! Љубезен и пријателски однос.

28 ноември 2014

Marko2014

Tapa najgolema STE pizza 5, TE MOLAM NA PODRACHJE OD sKOPJE, bUTEL NE VRSELE DOSTAVA , AMAN BE DA NE PATUVATE 30KM. USLUGA MINUS !!!pODOBRO DA NE SE REKLAMIRATE I BLAMIRATE!!!

25 септември 2014

Joncheski

Не се комплетно ажурни за електронска порачка. Мора да му се објасне и да се порача по телефон. Значи не функционира електронска порачка!!1*

18 септември 2014

Ristabukvalista

Пицата е феноменална. Малку каснеа само со достава, 15 мин :)

05 септември 2014

Ве молиме прво најавете се како корисник за да додадете коментар.
Ве молиме прво најавете се како корисник за да додадете рејтинг за ресторанот.
Вашиот рејтинг е успешно зачуван. Ви благодариме за одвоеното време.