ОТВОРЕНО ЗА НАРАЧУВАЊЕ

Breakfast Club

  •    Минимална нарачка:  0 денари
  •    Време на достава:  40 минути
  •    Начин на плаќање:  Во готово
  •    Доплата за достава:  Бесплатна достава за Центар

Работно време

Понеделник - четврток: 09:00 до 21:00

Петок: 09:00 до 21:00

Сабота: не работи

Недела: не работи

СЕНДВИЧИ

Авокадо прелив, марула, краставица, маслинки, овчо сирење (осоговско), пиперка, крашки врат, оригано, копар, бибер

    ПОРЦИИ
Сендвич 140 денари
Во кошничка

Данска моцарела, марула, маслинка, краставица, оригано, маслиново масло, босилек, магдонос

    ПОРЦИИ
Сендвич 120 денари
Во кошничка

Овчо сирење (осоговско), марула, маслинка, краставица, оригано, маслиново масло, босилек, магдонос

    ПОРЦИИ
Сендвич 100 денари
Во кошничка

Марула, овчи кашкавал (осоговски), крашки врат, кисели краставички, бел прелив, оригано, копар, мајчина душица

    ПОРЦИИ
Сендвич 130 денари
Во кошничка

Авокадо прелив, овчо сирење (осоговско), данска моцарела, марула, кисели краставички, маслинки, пиперка, оригано, копар, мајчина душица

    ПОРЦИИ
Сендвич 130 денари
Во кошничка

Кашкавал (Гауда Паладин), шунка, маринирани печурки, краставица, оригано, кечап, бел прелив

    ПОРЦИИ
Сендвич 110 денари
Во кошничка

Данска моцарела, босилек, зденка, чедар, маслинка, оригано, бел прелив

    ПОРЦИИ
Сендвич 130 денари
Во кошничка

Туна, марула, пиперка, кисели краставички, бел прелив, пченка, оригано, копар, кромид

    ПОРЦИИ
Сендвич 120 денари
Во кошничка

Туна, марула, пиперка, кисели краставички, сенф, оригано, кромид, кечап, бел прелив

    ПОРЦИИ
Сендвич 120 денари
Во кошничка

Ве молиме прво најавете се како корисник за да додадете коментар.
Ве молиме прво најавете се како корисник за да додадете рејтинг за ресторанот.
Вашиот рејтинг е успешно зачуван. Ви благодариме за одвоеното време.