ЗАТВОРЕНО ЗА НАРАЧУВАЊЕ

MR. HOT DOG

Љубљанска 4, Скопје Сити Мол

Mr. Hot Dog е нов бренд во Македонија чија главна цел е да го популаризира познатиот американски брз оброк, хот догот. Mr. Hot Dog е дел од меѓународниот бренд Full Dog, а се наогаме на терасата кај фуд корнерот во Скопје Сити Мол.

Нашите сендвичи се приготвуваат по највисоки стандарди и со најквалитетни состојки.

Вршиме достава во Капрош, Центар...

Повелете на вкусна американска закуска!

  •    Минимална нарачка:  300 денари
  •    Време на достава:  40 минути
  •    Начин на плаќање:  Во готово
  •    Доплата за достава:  Бесплатна достава

Работно време

Понеделник - четврток: 00:00 до 00:01

Петок: 00:00 до 00:01

Сабота: не работи

Недела: не работи

ПРОМОТИВНО МЕНИ

Пилешка виршла, кисели краставички, американски зачин, кечап и сенф

    ПОРЦИИ
Промо пакет 99 денари

HOT DOG

Пилешка виршла, кисели краставички, американски зачин, кечап и сенф

    ПОРЦИИ
Хот дог 80 денари

Пилешка виршла, кисели краставички, доритос, кечап, сенф

    ПОРЦИИ
Хот Дог 90 денари

Пилешка виршла, топен чедар кашкавал, чили сос, начос

    ПОРЦИИ
Хот Дог 100 денари

ПИЈАЛОЦИ

Лименка (0,33)

    ПОРЦИИ
Coca Cola 50 денари

Лименка (0,33)

    ПОРЦИИ
Fanta 50 денари

Лименка (0,33)

    ПОРЦИИ
Schweppes 50 денари

Шише (0,5)

    ПОРЦИИ
Вода 30 денари

pesovski

Chilli Cheddar nije dobar, ostala dva su dobra. U Chilli Cheddar-u fale krastavice ili senf zasto ovako je veome suv i tezak za progutat. Kolicina cedar kaskavala koja je bila na njemu nije ni otpilike ko ona na slici ovde.

07 август 2017

Ве молиме прво најавете се како корисник за да додадете коментар.
Ве молиме прво најавете се како корисник за да додадете рејтинг за ресторанот.
Вашиот рејтинг е успешно зачуван. Ви благодариме за одвоеното време.