ЗАТВОРЕНО ЗА НАРАЧУВАЊЕ

Pizza Joker

Бесплатна достава до вашите домови и работни места за помалку од 30 минути!

Вашата верност се наградува!
За собрани 6 купони следува гратис пица по избор.
За собрани 8 купони следува гратис фамилијарна пица по избор.

 

 

  •    Минимална нарачка:  200 денари
  •    Време на достава:  30 минути
  •    Начин на плаќање:  Во готово
  •    Доплата за достава:  Бесплатна достава

Работно време

Понеделник - четврток: 09:00 до 23:00

Петок: 09:00 до 23:00

Сабота: 12:00 до 23:00

Недела: 12:00 до 20:00

ПИЦИ

Пелат, кашкавал

    ПОРЦИИ
Средна 200 денари
Фамилијарна 290 денари

Пелат, кашкавал, печурки

    ПОРЦИИ
Средна 200 денари
Фамилијарна 290 денари
Пелат, кашкавал, шунка
    ПОРЦИИ
Средна 200 денари
Фамилијарна 300 денари
Пелат, кашкавал, кулен
    ПОРЦИИ
Средна 220 денари
Фамилијарна 320 денари
Пелат, кашкавал, шунка, печурки
    ПОРЦИИ
Средна 210 денари
Фамилијарна 310 денари
Пелат, кашкавал, сланина, јајце
    ПОРЦИИ
Средна 220 денари
Фамилијарна 320 денари
Пелат, кашкавал, свински врат, сирење, јајце
    ПОРЦИИ
Средна 220 денари
Фамилијарна 320 денари
Пелат, кашкавал, моцарела, домат, босилек
    ПОРЦИИ
Средна 220 денари
Фамилијарна 320 денари
Пелат, кашкавал, пршута, пармезан, рукола
    ПОРЦИИ
Средна 250 денари
Фамилијарна 370 денари
Пелат, кашкавал, горгонзола, моцарела, пармезан
    ПОРЦИИ
Средна 250 денари
Фамилијарна 370 денари
Пелат, кашкавал, шунка, печурки, пршута
    ПОРЦИИ
Средна 230 денари
Фамилијарна 330 денари
Џокер пица
    ПОРЦИИ
Средна 250 денари
Фамилијарна 400 денари

Пелат, кашкавал, горгонзола, пршут, рукола

    ПОРЦИИ
Средна 250 денари
Фамилијарна 370 денари
Пелат, кашкавал, пршут, врат, сланина, кулен, шунка
    ПОРЦИИ
Средна 250 денари
Фамилијарна 370 денари
Пелат, кашкавал, туна, кромид, маслинки
    ПОРЦИИ
Средна 230 денари
Фамилијарна 330 денари

Пелат, кашкавал, домат, пиперка, маслинка, печурки

    ПОРЦИИ
Средна 200 денари
Фамилијарна 300 денари
Пелат, кашкавал, домат, пиперка, маслинка, рукола
    ПОРЦИИ
Средна 220 денари
Фамилијарна 320 денари
Пелат, кашкавал, домат, пиперка, сирење, печурки
    ПОРЦИИ
Средна 200 денари
Фамилијарна 300 денари
Хопла, кашкавал, моцарела, сирење, пармезан
    ПОРЦИИ
Средна 250 денари
Фамилијарна 370 денари

Кари сос, кашкавал, пилешко, рукола

    ПОРЦИИ
Средна 200 денари
Фамилијарна 300 денари

ПАСТРМАЈЛИИ

Штипска пастрмајлија
    ПОРЦИИ
Пастрмајлија 190 денари
Велешка пастрмајлија
    ПОРЦИИ
Пастрмајлија 190 денари
Месо и праз
    ПОРЦИИ
Пастрмајлија 200 денари

ЗАТВОРЕНИ ПИЦИ

Пелат, кашкавал, шунка, печурки

    ПОРЦИИ
Пица сендвич 100 денари
  ДОДАТОЦИ
Кока кола 30 денари
Фанта 30 денари
Спрајт 30 денари

Пелат, кашкавал, болоњезе сос

    ПОРЦИИ
Пица сендвич 100 денари
  ДОДАТОЦИ
Кока кола 30 денари
Фанта 30 денари
Спрајт 30 денари

Пелат, кашкавал, пилешки стек во кари сос од печурки

    ПОРЦИИ
Пица сендвич 100 денари
  ДОДАТОЦИ
Кока кола 30 денари
Фанта 30 денари
Спрајт 30 денари

САЛАТИ

Шопска
    ПОРЦИИ
Порција 120 денари
  ДОДАТОЦИ
Фурнаринки 30 денари

Грчка салата

    ПОРЦИИ
Порција 120 денари
  ДОДАТОЦИ
Фурнаринки 30 денари
Туна салата
    ПОРЦИИ
Порција 140 денари
  ДОДАТОЦИ
Фурнаринки 30 денари
Капрезе
    ПОРЦИИ
Порција 150 денари
  ДОДАТОЦИ
Фурнаринки 30 денари

СЕНДВИЧИ

Марула, домат, краставица, кашкавал, мајонез
    ПОРЦИИ
Сендвич 110 денари
  ДОДАТОЦИ
Кока кола 30 денари
Фанта 30 денари
Спрајт 30 денари
Марула, домат, краставица, кашкавал, мајонез
    ПОРЦИИ
Сендвич 110 денари
  ДОДАТОЦИ
Кока кола 30 денари
Фанта 30 денари
Спрајт 30 денари
Марула, домат, краставица, кашкавал, мајонез
    ПОРЦИИ
Сендвич 120 денари
  ДОДАТОЦИ
Кока кола 30 денари
Фанта 30 денари
Спрајт 30 денари

dejan_mkd365

Sekoj vtor den naracuvav od kaj vas ama zaradi neljubeznosta na personalot i odgovor na prasanje so "TOA E", nikogas poveke.

22 јануари 2018

ivanbgd1

Храната е добра,но услугата е прелоша.Во 50% од случаите нарачките се одбиени поради X причини.Never again

22 октомври 2017

Marfi

Многу вкусни сендвичи, пристојни цени и брза достава. Го препорачувам.

09 февруари 2017

FRIGO

koga ke ni ja odobrite narackata pa da prokomentirame kako bilo

13 јули 2016

aledis

Mnogu brza dostava, vo 20 min stigna picata. Picata bese uste topla i mnogu vkusna. Odlicna usluga.

04 февруари 2016

MadBuldog

Одлична достава, за 20 минути стигна пицата. XXL-от е ѕверски добра пица, прв пат да неможам да дојадам пица :))) Одлична услуга.

10 декември 2015

Osman

I plus edno coca cola

06 декември 2015

riki4o

Brza dostava i hranata e topla i vkusna sekogas 5

26 ноември 2015

Ве молиме прво најавете се како корисник за да додадете коментар.
Ве молиме прво најавете се како корисник за да додадете рејтинг за ресторанот.
Вашиот рејтинг е успешно зачуван. Ви благодариме за одвоеното време.