ОТВОРЕНО ЗА НАРАЧУВАЊЕ

Di Napoli

Иван Козаров бр.31

Pizza Di Napoli ви ги нуди најдобрите пици и пастрмајлии во градот по најповолни цени и со бесплатна достава до вашиот дом или работно место. 

Со собрани 7 купони и претходна најава (наведите во коментар), 8-та пица ја добивате гратис!

  •    Минимална нарачка:  200 денари
  •    Време на достава:  30 минути
  •    Начин на плаќање:  Во готово
  •    Доплата за достава:  Бесплатна достава

Работно време

Понеделник - четврток: 09:00 до 23:30

Петок: 09:00 до 23:30

Сабота: 09:00 до 23:30

Недела: не работи

ПРОМОТИВНО МЕНИ

Пица сендвич
    ПОРЦИИ
Пица сендвич 100 денари
Во кошничка
Затворена пица
    ПОРЦИИ
Затворена пица 100 денари
Во кошничка

ПИЦИ

Сос, кашкавал

    ПОРЦИИ
Средна 180 денари
Фамилијарна 310 денари
Во кошничка

Сос, кашкавал, маслинки

    ПОРЦИИ
Средна 190 денари
Фамилијарна 320 денари
Во кошничка
Сос, кашкавал, шунка
    ПОРЦИИ
Средна 190 денари
Фамилијарна 320 денари
Во кошничка
Сос, кашкавал, печурки
    ПОРЦИИ
Средна 190 денари
Фамилијарна 320 денари
Во кошничка
Сос, кашкавал, шунка, печурки
    ПОРЦИИ
Средна 190 денари
Фамилијарна 330 денари
Во кошничка

Сос, кашкавал, сланина, печурки

    ПОРЦИИ
Средна 200 денари
Фамилијарна 340 денари
Во кошничка

Сос, кашкавал, кулен

    ПОРЦИИ
Средна 190 денари
Фамилијарна 330 денари
Во кошничка

Сос, кашкавал, пиперки, патлиџан, кулен, печурки

    ПОРЦИИ
Средна 210 денари
Фамилијарна 350 денари
Во кошничка
Сос, кашкавал, сланина, кулен, шунка, врат
    ПОРЦИИ
Средна 210 денари
Фамилијарна 350 денари
Во кошничка

4 вида сирење

    ПОРЦИИ
Средна 250 денари
Фамилијарна 450 денари
Во кошничка
Сос, кашкавал, туна, маслинки, кромид
    ПОРЦИИ
Средна 190 денари
Фамилијарна 320 денари
Во кошничка

Сос, кашкавал, пилешки месо, маслинки

    ПОРЦИИ
Средна 220 денари
Фамилијарна 370 денари
Во кошничка
Сос, кашкавал, печурки, пиперка, патлиџан, маслинки
    ПОРЦИИ
Средна 190 денари
Фамилијарна 320 денари
Во кошничка

Сос, кашкавал, печурки, шунка, павлака

    ПОРЦИИ
Средна 210 денари
Фамилијарна 350 денари
Во кошничка

Сос, кашкавал, кулен, рукола

    ПОРЦИИ
Средна 200 денари
Фамилијарна 380 денари
Во кошничка
Сос, кашкавал, пршут
    ПОРЦИИ
Средна 250 денари
Фамилијарна 450 денари
Во кошничка
Сос, кашкавал, шунка, кулен, врат, пршут, јајце, павлака
    ПОРЦИИ
Средна 250 денари
Фамилијарна 450 денари
Во кошничка

ПАСТРМАЈЛИИ

Пастрмајлија со пилешко месо
    ПОРЦИИ
Средна 150 денари
Фамилијарна 200 денари
Во кошничка

Пастрмајлија со свинско месо

    ПОРЦИИ
Средна 150 денари
Фамилијарна 200 денари
Во кошничка

ПИЦА СЕНДВИЧИ

Сос, кашкавал, шунка

    ПОРЦИИ
Сендвич 100 денари
Во кошничка

Сос, кашкавал, кулен

    ПОРЦИИ
Сендвич 120 денари
Во кошничка
Сос, кашкавал, врат
    ПОРЦИИ
Сендвич 120 денари
Во кошничка

Сос, кашкавал, пршута

    ПОРЦИИ
Сендвич 120 денари
Во кошничка
Сос, кашкавал, сланина, павлака
    ПОРЦИИ
Сендвич 130 денари
Во кошничка

Veronika Aleksikj

Picata e ok, nishto povekje od ok! Kecapot mnogu blag!Na pica od 350 den, dodatok pola patlidzance i piperce - 120den! A toa ne e navedeno nikade vo cenovnikot. Bezobrazno. Ednash i nikogash povekje.Edinstven pozitiven komentar za dostavata - navreme, no dzabe.. I kupon ne dobivme, no ne ni treba

14 април 2018

Suzze99

Vkusna pizza 🍕 👌🏻👌🏻

07 март 2018

H.Nikola

picata dobra e ne e losa ama malku dostavata kasni ama se na se ok

14 јуни 2017

Ве молиме прво најавете се како корисник за да додадете коментар.
Ве молиме прво најавете се како корисник за да додадете рејтинг за ресторанот.
Вашиот рејтинг е успешно зачуван. Ви благодариме за одвоеното време.